Oprowadzanie po Ogrodzie Botanicznym we Wrocławiu
(w języku polskim i angielskim)

Justyna Kiersnowska - były pracownik Ogrodu Botanicznego z 14-letnim stażem pracy w dziale systematyki roślin i dziale gruntowych roślin ozdobnych wprowadzi Cię w tajniki oazy zieleni w samym centrum Wrocławia.

Indie, Ogrody przy Taj Mahal w Agrze.JPG

Poznaj historię i ciekawostki przyrodnicze uniwersyteckiego Ogrodu Botanicznego we Wrocławiu. Na spacerze dowiesz się o interesujących okazach dendrologicznych i pomnikach przyrody, roślinach z dalekich części świata i gatunkach rodzimych. Poznasz znaczenie roślin leczniczych, jadalnych czy kosmetycznych. Zgłębisz wiedzę na temat roślin rzadkich, chronionych i zagrożonych wyginięciem. Zapoznasz się z gatunkami trującymi i halucynogennymi. Dowiesz się o uprawie swoich roślin ogrodowych.

 

Połącz przyjemny spacer w jednym z najbardziej urokliwych zakątków Wrocławia ze zgłębianiem wiedzy przyrodniczej i ogrodniczej. Specjalista odpowie na Twoje pytania dotyczące tego pięknego miejsca i roślin.

Tysiące gatunków roślin czeka na Twoje odkrycie a rzesza ogrodników Ogrodu pracuje nad tym abyś mógł dostrzec ich piękno.

​​

Skontaktuj się bezpośrednio z naszym specjalistą i umów na spotkanie.

Justyna Kiersnowska

tel. kom.: +48 603 291 982

e-mail: justyna@polskiarborysta.pl

Cennik:

1- 2 osób - 150 zł ( 34 EUR ) / os

3-4 osób - 80 zł ( 17 EUR ) / os 

5-10 osób - 70 zł ( 15 EUR ) / os

10 < osób - 60 zł ( 13 EUR ) / os 

W cenie wliczona jest opłata wejściowa do Ogrodu Botanicznego.

Warunkiem rezerwacji jest wcześniejsze ustalenie terminu oraz przedpłata przelewem.

Możliwość wystawienia faktury VAT.