top of page

Pielęgnacja drzew

Pielęgnacja drzew to nie lada wyzwanie. Trzeba zrozumieć drzewo pod każdym względem - fizjologi, wieku oraz stanu, w jakim jest i przewidzieć co nastąpi wkrótce. 

Mamy wiele rodzajów zabiegów poprawiających kondycję drzewa. Najważniejszym aspektem jest jednak dobra ocena tego, co będzie dla niego najlepsze.

Drzewa w różnym wieku należy traktować, różnie.

Może to być usunięcie suchych gałęzi, korekta korony, selekcja pędów, stymulacja stożków wzrostu, instalacja wiązań elastycznych lub prace w obrębie systemu korzeniowego tj: rozluźnianie gleby urządzeniem Air Spade lub aplikacja mikoryzy w strefie chłonnej korzeni. 

Posiadamy uprawnienia niezbędne do wykonywania prac na pomnikach przyrody czy terenach wpisanych do rejestru zabytków.

Wszystkie specjalistyczne zabiegi w koronie drzew wykonujemy głównie technikami dostępu linowego. Działamy na terenie całej Polski.

Nasza firma posiada niezbędne dokumenty i specjalistów do wykonywania usług na terenach wpisanych do rejestru zabytków oraz pomnikach przyrody.


Prowadzimy nadzory na terenach objętych opieką konserwatora zabytków. Nadzorujemy prace z zakresu: projektowania, pielęgnacji drzew, instalacji wiązań, prac z zakresu weteranizacji drzew cennych, wycinki drzew.

Chcesz zadbać o swoje drzewo lub cały park? Zadzwoń lub napisz do nas, a chętnie się zajmiemy twoją sprawą. Kontakt

bottom of page